DONACIJE

Podržite naš rad!

Vaša podrška od ključne je važnosti za ostvarivanje naše misije i pružanje podrške osobama oboljelim od cerebralne paralize i ostalih tjelesnih invaliditeta.

Donacije omogućuju Udruzi Aurora Šibenik da pruži potrebne resurse, programe i usluge koje unaprjeđuju kvalitetu života naših članova.

Kako donirati?

Donacija Udruzi Aurora Šibenik jednostavna je i sigurna. Možete donirati putem internetskog plaćanja, bankovnog transfera ili posjetom našem uredu.
Svaka donacija, bez obzira na iznos, od velikog je značaja i izuzetno cijenjena.

Kako vaša donacija pomaže?

Vaša donacija omogućuje nam da:

Organiziramo edukativne radionice i programe za osobe s invaliditetom.

Pružimo podršku obiteljima i skrbnicima. Osiguramo pristup medicinskim pomagalima i terapijama.

Promičemo inkluzivnost i osvještavamo javnost o potrebama osoba s invaliditetom.

Razvijemo nove projekte i programe koji poboljšavaju kvalitetu života naših članova.

Udruga Aurora Šibenik

IBAN: HR7623900011199009586 (HPB)